Průkazy čtenářů

Věnujeme se moderním způsobům vytváření průkazů čtenářů. Navazujeme na původní laminované papírové průkazy, které sloužili od konce minulého století v řadě knihoven do dnešních dnů. Domníváme se, že je čas průkazy obměnit za kvalitnější, obsahující čip.

Moderní PVC průkazy pro vaše čtenáře

Všechny dodávané moderní průkazy, které Vám nabízíme jsou plastové karty (PVC) o velikosti kreditní karty: 54x86 mm. Součástí karty je elektronický čip který je zataven přibližně uprostřed karty. Nabízíme tyto varianty za obdobnou cenu:

1) MIFARE DESFire 13,56 MHz (nejběžnější standard)

2) UHF NXP U8  866 MHz (kompatibilní s naším RFID systémem)

Plnobarevný tisk dle vašeho grafického návrhu, obsahující logo knihovny a např. webovou stránku knihovny.  Je možné tisknout  čárový kód, který lze pak načíst např. mobilním telefonem. 

Pokud si na grafický návrh netroufnete sami stačí poslat logo a barevné návrhy pro Vás připravíme, inspirací nám bude vaše webová stránka knihovny.

Plnobarevný tisk dle vašeho grafického návrhu obsahující logo knihovny a také vstupní pole na vepsání jména nebo jeho vytištění na speciální černobílé tiskárně karet, kterou vám dodáme a díky ní si potisknete jménem nové průkazy podle potřeby.

Původní nabídka laminace průkazů čtenářů

Původní řešení - Papírové průkazy tisknou knihovní systém Clavius i Tritius. My Vám nabízíme:

Dodáváme stále pro Vás : Laminovací fólie v balení 100 ks a laminátory viz ceník.